Indėliai ir išėmimai


 • Visa
 • Skrill, Neteller
 • USDT ERC/TRC Dire pay, Bitcoin, USDT ERC/TRC Cozeni
 • Banko pervedimas
 • USDT ERC/TRC Dire pay, Bitcoin, USDT ERC/TRC Cozeni
 • Skrill, Neteller
Sportas, kazino
4.1/5
USDT 115 premija
Registracija

Apžvalga


 • Svetainėv:
  www.dafabet.com
 • Įmonė:
  AsianBGE
 • Licencija:
  Kagajano ekonominės zonos valdyba (CEZA)
 • Tikslinis regionas:
  Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas / Europa

Dafabet

Dafabet veikla apima Azijos regionus, Europos šalis ir 28 kitas šalis. Ji sėkmingai veikia visame pasaulyje. Svetainei būdingas azijietiškas stilius. Joje taikomi apribojimai priklauso nuo programavimo paslaugų teikėjų ir licencijavimo taisyklių. Dafabet logotipą galima pamatyti ant „Burnlea FC“, „Celtic FC“, „Blackburn Rovers“ ir kitų komandų marškinėlių, ši bendrovė yra oficialus JK sporto komandų rėmėjas. Dafabet platforma yra viena iš profesionaliausių lažybų bendrovių, o jos perfekcionizmas akivaizdus kiekvienoje šios svetainės detalėje, todėl ji nuolat sulaukia puikių atsiliepimų.

Dafabet premijos – naudojimosi platforma privalumai

Lažybų tarpininkai naujus žaidėjus skatina įvairiomis premijomis. Iš pradžių galite pasinaudoti pasisveikinimo premija. Šį sprendimą taip pat naudoja ir Dafabet. Dafabet siūlomos premijos yra labai konkurencingos. Už registraciją Dafabet galite gauti:

 • pradinę premiją, suteikiančią galimybę išleisti daugiau,
 • savaitinį nemokamą statymą,
 • specialius lažybų tarpininkų siūlomų statymų nuolaidų kodus, kuriuos galima panaudoti įnešant depozitą arba registracijos metu ir pan.

Be to, nuolatiniams žaidėjams teikiami specialūs VIP programos pasiūlymai.

Dafabet pasisveikinimo premija

Pirmoji premija suteikiama už depozito įnešimą Dafabet. Tai papildomos lėšos, kurias vartotojas gali naudoti statymams atlikti. Tai puiki galimybė, lyginant su kitų lažybų bendrovių pasiūlymais – šiuo atveju yra sukaupta didelė patirtis ir užimama prestižinė padėtis. Perduota premija turi būti prasukta x15.

Jei įnašas atliekamas skaitmenine valiuta, yra siūlomas papildomas startinis prizas. Tokiu atveju jis taip pat turi būti prasuktas 15 kartų. Tuo pačiu metu laimėjimai iš statymų, kurie finansuojami iš premijų lėšų, taip pat turi būti statomi pagal taisykles. Registracijos premija, neabejotinai, yra veiksminga paskata naujiems žaidėjams.

Dafabet savaitinis nemokamas statymas „Freebet“

Dėl lažybų bendrovės Dafabet užimamos pozicijos lažybų dalyviai gali gauti daug papildomų premijų. „Freebet“ nėra vienkartinio pobūdžio. Jis skirtas tiek naujiems, tiek ir nuolatiniams žaidėjams. Čia yra galimybė atlikti statymus už ankstesnius teisingus atitinkamų sporto šakų ir e–sporto šakų rezultatus. Svarbu, kad statymo koeficientas nebūtų mažesnis nei 1,5. Galiojančios šios premijos sąlygos dėl skyrimo ir apsukimų yra paskelbtos skiltyje „Akcijos“.

Nemokamo statymo gavimas nepriklauso nuo įnašo atlikimo. Tačiau šiuo atžvilgiu gautos lėšoms turi būti pritaikytas kupone nurodytas apsukimų skaičius. Tuomet lažybų tarpininko koeficientas turi būti ne mažesnis kaip 1,5.

Dafabet nuolaidos kodas

Daugelio naudų aktyvavimas atliekamas aktyvavus nuolaidos kodą. Jį galima rasti oficialios lažybų bendrovės svetainės skiltyje „Akcijos“. Nuolaidų kodus dažnai suteikia teminiai ir lažybų tarpininkų partnerių portalai.

Dafabet siūlomas reklaminis kodas taikomas įnešant depozitą, kas padidina įneštą sumą. Jį taip pat galima panaudoti susikuriant paskyrą svetainėje ir laimėti patrauklių prizų.

Dafabet

Dafabet akcijos ir prizai

Lažybų bendrovė Dafabet siūlo daugybę privalumų tiek naujiems, tiek ir nuolatiniams žaidėjams. Ypač didelio susidomėjimo sulaukia nuolatiniams vartotojams skirta VIP programa. Už aktyvų statymą atlyginama ypač naudingomis lažybų tarpininkų premijomis, kurių sąlygos nustatomos individualiai kiekvienam lažybų dalyviui.

Specialūs pasiūlymai taip pat teikiami žaidėjų gimtadienio proga. Jie gali būti įvairių formų ir galioja 30 dienų nuo gavimo. Svarbu, kad žaidėjas būtų aktyvus Dafabet platformos naudotojas bent tris mėnesius.

Lažybų tarpininkas taip pat suteikia pinigų grąžinimo premiją (cashback). Tokiu būdu gautos lėšos turi būti įtrauktos į x1 apyvartą kupone, kurio koeficientas yra 1.5.

Dafabet suteikia cash out galimybę, t. y. galimybę uždaryti statymą iki atitinkamo sporto įvykio pabaigos. Tai leidžia žaidėjui bet kada atšaukti statymą ir sumažinti galimus nuostolius.

Dafabet registracijos ir prisijungimo procesas

Tokią didelę patirtį ir potencialą turinčios platformos, kaip Dafabet, atveju galima kalbėti apie pavyzdinę patirtį. Paskyra registruojama keliais paprastais veiksmais. Turėsite užpildyti registracijos formą ir nurodyti savo asmeninius ir kontaktinius duomenis bei banko sąskaitos numerį. Toliau naujasis vartotojas turi nurodyti asmeninės paskyros valiutą ir pažymėti reikiamus laukelius. Vėliau turi būti patvirtinti kontaktiniai duomenys ir tapatybė.

Registravimasis Dafabet negalimas nepateikus asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų. Taip pat reikia patvirtinti specialią, į Jūsų el. pašto dėžutę išsiųstą nuorodą.

Dafabet lažybos gyvai

Šis operatorius puikiai tenkina žaidėjų poreikius, todėl turi platų lažybų gyvai pasiūlymą. Jos pritaikytos daugeliui sporto šakų, taip pat e–sportui. Lažybų tarpininkas Dafabet suteikia žaidėjams galimybę stebėti transliacijas ir tikrinti rezultatus gyvai.

Dafabet pinigų įnešimai ir išsiėmimai

Dafabet suteikia galimybę atsiimti laimėjimus ir įnešti depozitą keliais būdais. Galima naudotis „Neteller“, „JCB“, „Skrill“, „ecashasia“, „Paysafecard PAYBAY“, „Asianteller“. Be to, numatyta galimybė įnešti ir išimti lėšas mokėjimo kortelėmis bei banko pavedimais. Atsižvelgiant į tarptautinį bendrovės veiklos pobūdį, yra priimamos įvairios valiutos. Dėl šios priežasties sandoriai gali būti vykdomi su palyginti mažomis maržomis.

Dafabet mobilioji programėlė ir svetainė naršyklėje

Lažybų tarpininkas savo žaidėjams sukūrė nemokamą ir funkcionalią programėlę. Ją galima rasti lažybų bendrovės interneto svetainėje ir „App Store“ parduotuvėje. Naudodamiesi programėle gausite prieigą prie visų azartinių lošimų svetainėje esančių parinkčių ir funkcijų. Programėlėje galite atlikti statymus ir stebėti atskirų įvykių rezultatus. Alternatyvus sprendimas – mobilioji svetainės versija.

Žaidėjai bet kada gali susisiekti su aptarnaujančiu personalu įvairiais būdais: internetinių pokalbių langelyje, per kontaktinę formą, el. paštu, telefonu.

Dafabet vartotojų atsiliepimai

Šios platformos naudotojai puikiai vertina lažybų tarpininko veiklą. Čia nėra vietos jokiems trūkumams. Parengti reglamentai yra aiškūs ir apima skaidrias taisykles. Yra nustatytos aiškios premijų gavimo taisyklės, dėl ko jos tampa prieinamesnės. Naudingi pasiūlymai skiriami tiek naujiems, tiek ir nuolatiniams žaidėjams. Lažybų tarpininkas žino, kaip sėkmingai pritraukti ir išlaikyti lažybų dalyvius, todėl sistemingas žaidimas leidžia uždirbti papildomą pelną. Sumaniai žaisdami Dafabet, turite daugybę šansų laimėti dideles sumas. Visų pirma, tai patikrinta ir legali vieta, kurioje Jūsų patikėtos lėšos yra saugios, o laimėjimai visada išmokami.

Dafabet En Dafabet Gr Dafabet Bg Dafabet Dk Dafabet Ee Dafabet Fi Dafabet Fr Dafabet De Dafabet Hu Dafabet Zh Dafabet It Dafabet Jp Dafabet Lv Dafabet Lt Dafabet Nl Dafabet Pt Dafabet Ro Dafabet Ru Dafabet Sk Dafabet Si Dafabet Es Dafabet Se Dafabet Tr Dafabet Ua Dafabet Id